Pigesnių žaidimų pirkimo vadovas

Visada gauname naudotojų laiškų, kuriuose jie klausia, kaip gauti pigesnių žaidimų ir kokia yra mūsų mėgstamiausia CD raktų parduotuvė (beje, tai "Amazon" skaitmeninė žaidimų parduotuvė). Jau kurį laiką galvojome parengti gražų vadovą ir iš tikrųjų mums tereikėjo atsikelti nuo užpakalių ir jį parengti! Taigi štai jis...mūsų vadovas, kaip įsigyti pigesnių žaidimų.

Per daugelį metų išmokome daug patarimų ir gudrybių, kaip dar labiau padidinti savo žaidimų kainą. Skaitmeninių žaidimų populiarėjimas yra puikus dalykas žaidėjams (žaidimus gaunate greičiau), tačiau realybė yra tokia, kad dėl to žaidimai ne visada būna pigesni, palyginti su jų dėžutėmis.

Norėtume, kad su mumis susisiektumėte, jei turite patarimų, kuriais galėtumėte papildyti šį vadovą. Padėkite savo kolegoms žaidėjams!

Atsakomybės apribojimas - nors manome, kad visi toliau nurodyti metodai ir svetainės yra saugūs, vis dėlto perkant kitiems regionams skirtus žaidimus išlieka tam tikra rizika (daugiau apie tai vėliau). Patariame prieš perkant atlikti tyrimą, kad įsitikintumėte, jog esate 100 % patenkinti. Viskas, ką darome internete, turi rizikos. Ne kiekvienas sandėris yra sandėris. Ne visi šaltiniai yra teisėti. Tačiau nėra rizikos, nėra malonumo... tiesa?

Problema

Skaitmeniniai žaidimai, kaip ir seni geri dėžutiniai žaidimai, parduodami skirtinguose regionuose ir skirtingomis valiutomis. Tai reiškia, kad net ir konvertavus valiutą, viename regione jie būna daug brangesni nei kitame. Tai vadinama kainų diskriminacija. Kas tai yra? Na, Jungtinėse Amerikos Valstijose žaidimas gali kainuoti 60 JAV dolerių, o Jungtinėje Karalystėje tas pats žaidimas gali kainuoti 55 svarus sterlingų. Ispanijoje jis gali kainuoti 15 eurų. Iš esmės leidėjai ir mažmeninės ir (arba) internetinės parduotuvės nustato atskiras žaidimų kainas kiekvienam regionui, siekdami vienintelio tikslo gauti kuo didesnį pelną.

Vidutinis darbo užmokestis Jungtinėse Valstijose yra didesnis nei Ispanijoje, todėl žaidėjai labiau linkę mokėti daugiau. Jie turi visišką teisę tai daryti. Tai nereiškia, kad negalime bandyti to apeiti!

Kaip sužinosiu, ar esu apgaudinėjamas?

Nesužinosite... kol nepasidomėsite!

Dabar, kai apibrėžėme kainų diskriminacijos sąvoką, pažiūrėkime, kaip ji veikia. Norint pamatyti "Steam" žaidimų kainų skirtumą, yra keletas būdų. Pirmiausia apsilankykite "SteamPrices" ir greitai apsižvalgykite. Dešinėje pusėje galite pamatyti Change Region (Keisti regioną) ir Compare With (Lyginti su). Pakeiskite regioną į tą, kuriame šiuo metu gyvenate, ir palyginkite jį su JAV ir ES. Skaitantys australai galbūt norės atsimerkti!

Atkreipkite dėmesį į skirtingas kainas skirtinguose regionuose? Kai kurie žaidimai pigesni Jungtinėje Karalystėje, kai kurie - JAV. Žinoma, tai keičiasi priklausomai nuo žaidimo.

Kitas šaunus dalykas, kurį galime padaryti, tai patikrinti žaidimų kainas skirtinguose regionuose pačioje "Steam" platformoje.

Paprasčiausiai nuorodos pabaigoje pridėkite kodo žymą, kaip nurodyta toliau.

http://store.steampowered.com/?cc=us
http://store.steampowered.com/?cc=uk
http://store.steampowered.com/?cc=au

[daliklis]
Jų yra ir daugiau. Tiesiog naudokite ?cc=xx ir naudokite bet kurią šalį, kurią tik galite sugalvoti. Ar tai verčia jus šiek tiek vemti?!

Ar galime apeiti regionines kainas?

Žinoma, kad galime! Yra keletas būdų. Kai kuriais iš jų reikia šiek tiek pastangų, kai kuriais - stebėti pardavimus, o kai kuriais - tiesiog reikia tinkamu laiku ieškoti tinkamose vietose. Bet kuriuo atveju tikimės, kad toliau pateikti sprendimai jums bus naudingi.

1 sprendimas - pirkti iš CD raktų parduotuvių

Per pastaruosius 5 metus skaitmeniniams žaidimams vis augant ir augant, Lenkijoje (be kita ko, ir kitose vietose) atsirado keletas verslių žmonių, kuriems kilo idėja. Šie žmonės pasakė: "Jei galiu nusipirkti "Battlefield 3" čia, Lenkijoje, už 15 JAV dolerių, kodėl negalėčiau tiesiog parduoti licencijos kodo kam nors Australijoje?". Tai pavyko, nes tuo metu "Battlefield 3" Australijoje kainavo apie 80 JAV dolerių.

Pripažinkime, kai perkate fizinį žaidimą iš parduotuvės, iš tikrųjų perkate tik licencijos kodą. Turint omenyje, kad dabar žaidimą galite atsisiųsti tiesiai iš leidėjo per "Steam" ir "Origin", jums nebereikia turėti net DVD disko.

Todėl atsirado tokios vietos kaip " Online Key Store" ir " CJS CD Keys ". Šiose vietose buvo įsigyjami dėžutėse sudėti žaidimai iš tokių vietų kaip Tailandas, Lenkija, Rusija, kur jie yra pigūs, ir tiesiog nufotografavus licencijos kodą ant galinės dėžutės pusės, jie buvo pradedami pardavinėti žmonėms šalyse, kur žaidimai yra brangesni.

Klientas apsilanko vienoje iš šių svetainių ir nusiperka kodą. Po kurio laiko jis pristatomas į jų el. pašto dėžutę, kur klientas jį įveda į "Steam" arba "Origin". Tada žaidimas parsisiunčiamas, o ne įdiegiamas iš DVD disko. Dabar jis turi naujausią žaidimą gerokai pigiau, nei pirkdamas jį iš savo regionų "Steam" parduotuvės, kurioje kainos yra didesnės (diskriminacija kainomis).

Tada... atėjome mes. Buvo tiek daug parduotuvių, kurios pradėjo pardavinėti cd raktus internetu, kad mes pagalvojome, jog būtų gera idėja juos palyginti ir padėti žaidėjams rasti absoliučiai pigiausią kainą.

CDKeyPrices.com buvo pirmoji internetinių cd raktų pardavėjų kainų palyginimo sistema. Šiuo metu mes stebime daugiau nei 40 parduotuvių (internete jų yra daug, daug daugiau), sutelkdami dėmesį į patikimiausias ir populiariausias. Mes teikiame paprastą paslaugą. Tiesiog įveskite norimą įsigyti žaidimą, ir mes pateiksime parduotuvių, kuriose parduodamas šis žaidimas, sąrašą ir jo kainą.

Verdiktas

Geras

 • Šios vietos yra pigios
 • Jokios painiavos, gaunate raktą ir įvedate jį į "Steam" / "Origin
 • Daug parduotuvių, iš kurių galima rin
 • ktis

Blogai

 • Pasitikėjimas; kasdien sukuriama trilijonas naujų parduotuvių
 • Gali užtrukti visą amžinybę, kol gausite raktą... norite jo dabar!
 • Sukčiavimas, buvo atvejų, kai raktai buvo atimti

[daliklis]

2 sprendimas - pirkti iš įgaliotų perpardavėjų

"Steam", "Origin" ir "UPlay" nėra vienintelės vietos, kur galite įsigyti žaidimų. Tokios svetainės kaip "Amazon", " Green Man Gaming", " Gamers Gate" ir kitos dabar turi savo skaitmeninių žaidimų parduotuves. Tai reiškia, kad "Steam", "Origin" ir "UPlay" CD raktus galite įsigyti ne tik oficialiose platformose. Tai mums labai naudinga. Jos yra autorizuotos ir oficialios (mums nekyla jokia rizika), bet, antra, šios parduotuvės gali nustatyti savo kainas, kurios dažniausiai būna mažesnės nei tos, už kurias juos galite gauti "Steam" ir "Origin".

Deja, tokios vietos kaip "Green Man Gaming" ir "Gamers Gate" taip pat dalyvauja nustatant regionines kainas. Pavyzdžiui, Australijoje žaidimai beveik visada yra brangesni nei kitose šalyse. Apmaudu.

Taigi kreipiamės į savo mėgstamiausią įgaliotąjį pardavėją..."Amazon".

Nors parduotuvėje be problemų gali pirkti tik JAV gyventojai, tai labai lengva padaryti ir už JAV ribų gyvenantiems žmonėms. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pakeisti savo atsiskaitymo adresą. Čia pateikiame labai informatyvų ir populiarų vadovą, kaip tai padaryti.

Šiuo metu "Amazon" skaitmeninėje žaidimų parduotuvėje yra daugiau nei 2900 pavadinimų žaidimų. Tai didžiulė parduotuvė. Iš esmės nėra nė vieno žaidimo, kurį galėtumėte įsigyti "Steam" sistemoje ir kurio nerastumėte čia.taigi nustokite permokėti už "Steam" sistemoje esančius žaidimus. Jie turi "Steam", "Origin", "UPlay" CD raktus ir kasdien prideda vis daugiau ir daugiau pavadinimų.

Vienintelė kita reali problema, kurią matome su įgaliotuoju perpardavinėtoju, yra ta, kad nauji žaidimai būna labai brangūs, kai jie išleidžiami. Pažvelgę į " Titanfall" CD raktą matome, kad "Amazon" kaina yra 59,00 USD. CD raktų parduotuvėse (1 sprendimas) kaina šiek tiek mažesnė - 46 USD, tačiau galima tikėtis, kad ji sumažės arčiau išleidimo ir prasidės konkurencija tarp parduotuvių.

Kitų įgaliotų pardavėjų "Titanfall" kainos yra vienodos. Sprendimai sprendimai sprendimai!

Kainos nurodytos JAV doleriais, todėl šiek tiek perskaičiuokite, kad pamatytumėte tikrąją kainą.

Verdiktas

Gerai

 • Gaukite raktą iš karto, nereikia laukti
 • Įgaliotas pakartotinis pardavėjas, jokios rizikos
 • Visada masiniai pardavimai
 • Skubus pristatymas išleidus leidinį

Blogai

 • Kai kuriose parduotuvėse vis dar taikomos regiono kainos
 • Gali prireikti apėjimo priemonių, pavyzdžiui, mūsų "Amazon" vadovo
 • Nauji žaidimai gali būti labai brangūs

[daliklis]

3 sprendimas - stebėkite skaitmeninių žaidimų pasiūlymus

Įgaliotieji pakartotiniai pardavėjai visada turi didžiulių pasiūlymų dėl savo žaidimų. Nors tai retai pasitaiko naujam žaidimui, vis dėlto tai gali pasitaikyti. Tačiau turite būti greiti, nes kartais pasiūlymai trunka tik apie 24 valandas. Nors galite sekti kelias svetaines (įskaitant CDKeyPrices), kad gautumėte pranešimus apie puikius pasiūlymus, gana gerai sekti ir pačias svetaines, kurios paprastai skelbia pasiūlymus savo pirmuosiuose puslapiuose.

Štai keletas forumų ir sandorių svetainių, kurias galite sekti, kad gautumėte naujausias naujienas apie skaitmeninių žaidimų pasiūlymus.

Reddit žaidimų pasiūlymai
Cheap Ass Gamer forumai
Pigus ryklys
Oz Bargain (naudinga australams!)
Kasdieniai žaidimų pasiūlymai
Skaitmeninių žaidimų pasiūlymai

Ar norite pasidalyti savo mėgstamiausiais? Praneškite mums!

Dar vienas puikus būdas gauti pranešimų apie puikius pasiūlymus - prisijungti prie mūsų naujienlaiškio. Laiškus siunčiame ne dėl kiekvieno sandorio, o tik dėl puikių, pavyzdžiui, kai " Battlefield 4" kainavo 24,99 JAV dolerio. Prie naujienlaiškio galite prisijungti šio puslapio viršuje dešinėje. Jokių šlamšto... pažadame.

Galiausiai stebėkite pačias svetaines ir (arba) platformas. "Steam" sistemoje dabartinius pasiūlymus galite rasti parduotuvėje, maždaug pusiaukelėje dešinėje pusėje.

"Amazon" galite pažymėti puslapį " Digital Game Deals" (Skaitmeninių žaidimų pasiūlymai ).

"Green Man Gaming" turi skyrių " Karšti pasiūlymai ", kuriame dažnai atnaujinami puikūs greiti pasiūlymai.

"Gamers Gate" taip pat turi specialų pasiūlymų skyrių, kurį galite pasiekti čia.

Verdiktas

Gerai

 • Pasiūlymai dažni
 • Visose didelėse parduotuvėse vyksta išpardavimai
 • Sutaupyti gali būti patogu, ypač dideliems žaidėjams

Blogai

 • Norimas žaidimas niekada nebūna parduodamas
 • Gali būti, kad jo nėra parduotuvėje, kurioje paprastai perkate
 • vis dar brangus, net jei yra išpardavimas

[daliklis]

4 sprendimas - palaukite didžiulių išpardavimų

Yra keletas žymių išpardavimų laikotarpių, kurie gali vykti tik kartą per metus. Tačiau kai jie įvyksta, sutaupoma labai daug.

Kibernetinis pirmadienis mums, žaidėjams, yra geriausias. Kibernetinis pirmadienis yra interneto atsakas į juodąjį penktadienį. Patariame pinigines laikyti užrakintas iki kito, kuris įvyks 2014 m. gruodžio 1 d.

Iš esmės tai yra 24 valandas trunkantis didelių nuolaidų laikotarpis. Tačiau jis neapsiriboja vien skaitmeniniais žaidimais, nors, žinoma, mus domina tik jie.

Kibernetinio pirmadienio išpardavimai išties šaunūs, nes juose dalyvauja visos mūsų mėgstamos parduotuvės. 2013 m. kibernetinio pirmadienio metu "Amazon" visiškai išprotėjo. Neseniai išleistus žaidimus, pavyzdžiui, "Battlefield 4", mes smarkiai sumažinome ir vienu metu jie buvo atpigę iki 24,99 JAV dolerio. Net ir tada tai truko tik kelias valandas, todėl turėjote būti gana greiti. Galiausiai po kelių valandų kaina pakilo iki 29,99 JAV dolerio, o prieš baigiantis kibernetiniam pirmadieniui vėl pakilo iki daugiau nei 50 JAV dolerių (fui).

" Steam" vasaros išpardavimas tikriausiai yra pats geidžiamiausias šiai platformai. Datos skiriasi, bet paskutiniai keli ankstesni išpardavimai buvo tokie;

2013 m. - liepos 11 d. - liepos 22 d.
2012 m. - nuo liepos 13 d. iki liepos 23 d.
2011 m. - nuo liepos 1 d. iki liepos 10 d.

...atkreipkite dėmesį į raštą....July! Taigi būkite pasiruošę.

Keletas svarbių dalykų apie "Steam" išpardavimus. Yra dienos pasiūlymai ir greitieji pasiūlymai. Kasdieniai pasiūlymai yra gana aiškūs. Jie keičiasi kas 24-48 valandas, o sutaupytos lėšos gali būti gana didelės. Jei praleidote progą, galite turėti dar vieną šansą, kai kas 8 valandas keičiasi "Flash Deals" pasiūlymai.

Už bendruomenės pasiūlymus balsuoja bendruomenė, todėl stebėkite, ar yra senesnis žaidimas, už kurį norite balsuoti, nes jis gali surinkti pakankamai balsų!

Kotaku.com.au pateikia tikrai puikų ir išsamų vadovą, kaip tiksliai veikia išpardavimų laikotarpis, todėl tikrai galite pradėti planuoti net 2014 m.

Galutinės mintys

Be to, kad stebime cd raktų parduotuvių kainas, manome, kad jos yra geriausias būdas įsigyti žaidimų pigiau. Pripažinkime, kuo mažiau išleidžiate žaidimams, tuo daugiau žaidimų galite įsigyti!

Apsiginklavę "Amazon" skaitmeninių žaidimų parduotuvėmis, dar nė karto nesusidūrėme su tuo, kad už žaidimą būtume mokėję daugiau nei 50 JAV dolerių. Amazon" (kurioje nuolat yra puikių kainų), beprotiški "Steam" vasaros išpardavimai, taip pat labai geros naujausių žaidimų kainos CD raktų parduotuvėse suteikia mums puikų svetainių arsenalą, kuriame galime įsigyti pigesnių įrenginių.

Nepamirškite, kad reikia stebėti gerus pasiūlymus. Kai viena parduotuvė turi populiaraus žaidimo pasiūlymą, kitas pardavėjas paprastai taip pat taiko tą patį.

Tikimės, kad tai jums buvo naudinga!

4 Replies to “Guide To Buying Cheaper Games”

 1. Hey Guys,Hallo. I like ur Page. But I live in Russia Region and here is not so cehap KEYS for ORIGIN,STEAM. even i wanna buy keys from Singapore and Malaysia. What do u think about it. Thanks

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *