CD raktų nuolaidos kodas - Ar toks egzistuoja?

CD raktų nuolaidos kodas - Ar toks egzistuoja?

Aš jau seniai žaidžiu šį žaidimą. Aš sakiau, kad daug kartų, kad cdkeys.com yra mano visų laikų mėgstamiausia parduotuvė. Tačiau žinau, kad svetainės kuponus labai sunku gauti. Dabar aš turiu puikius darbo santykius su savininku. Reguliariai bendraujame per "Skype". Jo svetainė yra viena populiariausių, todėl visada stengiuosi užtikrinti, kad savo naudotojams suteikčiau geriausią patirtį teisingai pateikdamas nuorodas į jų produktus, o visos kainos būtų atnaujintos. Tačiau yra vienas klausimas, kurio niekada nepavyksta išspręsti. CD raktų nuolaidos kodas unikalus CDKeyPrices

Pradėjau kampaniją...

CD Keys Discount Code 1

Negavau jokio atsakymo. Viskas gerai, svetainė tiesiogine prasme atlieka šimtus užsakymų per dieną. Jie būna užsiėmę. Aš suprantu. Aš įdėjau dar vieną pastangą. Bandžiau dar kartą. Nieko. Jis to nesupranta. Tiesą sakant, kainos ir taip gana pigios. Tai buvo labiau tikslu!

Na, iš tikrųjų, cdkeys.com turi 5 % kuponą! Štai kaip.

1 žingsnis - susikurkite paskyrą

Pirmiausia nueikite į cdkeys.com ir susikurkite paskyrą. Aš pats dar neišbandžiau, bet šis metodas gali būti naudingas tik tiems naudotojams, kurie perka pirmą kartą. Tokiu atveju jums gali tekti susikurti naują paskyrą kitu el. pašto adresu. Jei taip nėra, praneškite man komentaruose!

[button color="green" size="big" link="http://cdkeys.com/?mw_aref=b3b0c60973cdc613eba86eb97bad5501&a_bid=672b3ae1&chan=post" icon="" target="true"]Sukurti paskyrą[/button]

2 žingsnis - apsilankykite jų "Facebook" puslapyje

Sukūrę paskyrą, turite apsilankyti jų "Facebook" puslapyje. Kairėje pusėje pamatysite nuorodą "Spauskite čia ir gaukite 5 % nuolaidą! Paspaudus užtrunka kelias sekundes, kol ji įkeliama, nes tai yra "Facebook" programa.

[button color="green" size="big" link="https://www.facebook.com/cdkeyscom" icon="" target="true"]Aplankykite CDKeys Facebook[/button]

3 žingsnis - Gaukite savo unikalų kodą

Paspaudę pirmiau nurodytą nuorodą, pamatysite langelį, į kurį turėsite įrašyti savo el. pašto adresą. Užpildžius šį laukelį, jums bus pateiktas unikalus kodas. Būtinai jį įsidėmėkite, nes gausite tik vieną!
CDKeys Coupon

Štai ir turite! Reikia šiek tiek padirbėti, bet cd raktų nuolaidos kodas tikrai egzistuoja. Kai jų kainos ir taip labai mažos, 5 % yra geriau nei smūgis į dantis!