GOG prieš "Steam" - galime palyginti

Atėjo laikas palyginti GOG ir "Steam".

Ar GOG yra geras konkurentas? Ar "Steam" sprendžia savo problemas dėl GOG? Sužinokime tai pirmajame mūsų straipsnyje "Gog" prieš "Steam"!

Pirmiausia pradedame nuo pradžių. Good Old Games pradėjo veikti 2008 m. Ją sukūrė Lenkijos bendrovė CDP Investment sp. z o.o., šiuo metu priklausanti " CD Projekt", kuri yra atsakinga už " The Witcher" seriją. Iš pradžių GOG reklamavo atnaujintus senesnius žaidimus. Visi joje parduodami 80-ųjų pabaigos, 90-ųjų ir 00-ųjų pradžios žaidimai, visi jie suderinami su visiškai naujomis operacinėmis sistemomis, o kartais atnaujinami suteikiant papildomų funkcijų, pavyzdžiui, geresnį šiuolaikinės ekrano raiškos palaikymą, vartotojo sąsajos pataisymus ir pan. Šiuo metu GOG žinoma kaip GOG.com ir taip pat parduoda naujus žaidimus, dažniausiai indie pavadinimus. Tai yra vienas iš pirmųjų didelių privalumų, palyginti su "Steam".

gog v steam

Steam pradėjo veikti 2003 m. kaip Counter-Strike 1.6 platforma. Nuo to laiko praėjo daug laiko ir dabar tai yra didžiausia internetinė parduotuvė rinkoje. Ji turi didžiausią naudotojų bazę ir palaiko daugybę šaunių funkcijų, tokių kaip: internetinė bendruomenė, rinka ir dirbtuvės - jos leidžia gerbėjams kurti individualų žaidimų turinį.

Taigi kaip galime lyginti didžiausią JAV parduotuvę, kurios vertė siekia milijardus dolerių, su maža Lenkijos parduotuve?

Iš šios perspektyvos tai gali atrodyti juokinga, bet reikia žinoti, kad didžiausias GOG pranašumas prieš "Steam" yra bet kokios DRM nebuvimas. Tai tiesa! Galite žaisti bet kokį žaidimą bet kur ir bet kada be interneto prieigos. Galite net pasidaryti atsarginę žaidimų kopiją kietajame diske ir laikyti juos ten branduolinio karo atveju.

Tikriausiai dėl to GOG per daugelį metų tapo vienu didžiausių "Steam" konkurentų. Savo GOG žaidimus galite net paskolinti draugams, paprasčiausiai... nusiųsdami jiems diegimo failus ir viskas. Tačiau tai netaikoma tam tikriems daugeliui žaidėjų skirtiems žaidimams, todėl jei žaidimui reikia paskyros arba galiojančio CD rakto, gali būti, kad negalėsite juo taip dalytis, nes tam reikia atskiro rakto arba paskyros.

Įsivaizduokite, kad skolinate žaidimą draugui naudodamiesi "Steam". Galite bendrinti žaidimą su konkrečia "Steam" paskyra, jei jis pirmiausia prisijungia jūsų kompiuteryje, bet jei vėliau kas nors kitas žaidžia kurį nors iš jūsų žaidimų, jūs apskritai negalite naudoti savo "Steam" paskyros žaidimams žaisti, turite laukti, kol tas asmuo baigs sesiją. Tai yra tikrai nesąžininga, kad negalite to padaryti. Senais gerais laikais galėjai tiesiog duoti draugui kompaktinį diską, kad galėtumėte pasiskolinti vienas kito žaidimus. Bet tai praeitis, sutelkime dėmesį į šiandieną.

gog v steam

Didžiausias pranašumas diskusijoje dėl "Gog" ir "Steam" yra "Steam" katalogas. Kai kurių žaidimų "Steam" nėra dėl akivaizdžių verslo problemų, pavyzdžiui, visų naujų "Electronic Arts" žaidimų nebėra, nes EA turi savo platformą "Origin".

Laukite kito straipsnio apie "GoG" ir "Steam".

One Reply to “GOG v Steam – Lets Compare”

  1. First of a few articles on this. I’m learning a lot about GoG!

Comments are closed.