Pirkti "Amazon" skaitmeninius žaidimus už JAV ribų

Kaip gauti "Amazon" skaitmeninių žaidimų iš ne JAV

[box type="info"]Ar žinote, kaip nusipirkti "Amazon" skaitmeninių žaidimų, ir norite tik gauti JAV sąskaitos išrašymo adresą? Pabandykite tai;

Jūsų įprasta gatvė
Miestas: Jūsų gyvenamoji vieta: Santa Barbara.
valstija: CA
pašto indeksas: Santa Barbara Santa Barbara, valst: 93101

Grįžti į "Amazon" čia[/box]

Skaitmeninių žaidimų parduotuvėje "Amazon" yra didžiulis žaidimų (ypač "Steam" raktų) pasirinkimas gana konkurencingomis kainomis. Trūkumas? Ji prieinama tik JAV gyvenantiems pirkėjams. Tie pamišę jankiai ne tik gali įsigyti pigių "Steam" raktų iš nuostabaus teisėto šaltinio, bet ir gauti greitą pristatymą! Daugumą čia perkamų žaidimų galime pridėti prie savo "Origin" ir "Steam" paskyrų.

Tačiau šį regiono apribojimą galime lengvai apeiti pakeisdami savo "Amazon" paskyros sąskaitos atsiskaitymo adresą. Pakeitimas užtrunka apie 30 sekundžių ir visiškai nepakenks jūsų "Amazon" paskyrai. Tiesą sakant, ši maža gudrybė yra net paprastesnė nei rusiško cd rakto aktyvavimas per VPN. Jis leidžia klientams už JAV ribų įsigyti pigių žaidimų raktų iš "Amazon" skaitmeninės parduotuvės.

Daugumoje produktų aprašymų minima, kad cd raktas reikalingas "Steam" arba "Origin". Taigi mums tai puikiai tinka. Mes tiesiog aktyvuojame kaip įprastai. Jei aprašyme nieko neparašyta apie "Steam" ir "Origin", patikrinkite klientų atsiliepimus, nes ten paprastai yra kas nors, kas užduoda šį klausimą.

Pirmiausia įsitikinkite, kad susikūrėte "Amazon" paskyrą ir susiejote veikiančią ir galiojančią kredito kortelę.

1 žingsnis - ieškokite savo žaidimo

Pakankamai paprasta. Tiesiog įveskite norimą "Steam" arba "Origin" raktą į "Amazon" paieškos laukelį. Taip pat galite peržiūrėti visą "Amazon" skaitmeninę parduotuvę, kad pamatytumėte iš anksto užsakytus ir neseniai išleistus žaidimus.

Neseniai "Amazon" taip pat išsiplėtė ir dabar turi "Xbox One" raktų ir PS4 žaidimų raktų. Jų kainos vis dar gana didelės. Čia, CDKeyPrices, pradėjome lyginti xbox one žaidimų raktus , todėl galite patys pamatyti, kaip "Amazon" juos vertina!

2 žingsnis - pradinis pirkimas

Įsitikinkite, kad žaidimas, kurį norite įsigyti, yra pasirinktas kaip parsisiunčiamas iš kompiuterio. Yra kelios to paties žaidimo versijos per Xbox, PS3 ir t. t., todėl turime įsitikinti, kad pasirinkome tinkamą produktą.

Step 1 - Initial Purchase

Spauskite mygtuką " Pirkti ir atsisiųsti ".

Step 1 - Buy And Download

3 veiksmas - Regiono apribojimo klaida

Jei gyvenate ne Jungtinėse Amerikos Valstijose, jums bus rodomas įprastas "Amazon" peržiūros užsakymo puslapis su nedidele klaida viršuje.

"Žaidimų atsisiuntimai prieinami tik JAV klientams
Atsiprašome už nepatogumus, kuriuos tai gali sukelti"

Step 2 - The Region Restriction Error

Apatinėje dešinėje ekrano dalyje Mokėjimų suvestinė matysite savo dabartinį sąskaitos išrašymo adresą.

Šiuos duomenis norime pakeisti. Spustelėkite "Keisti".

4 žingsnis - mūsų atsiskaitymo adreso keitimas

Įveskite savo vardą, pavardę ir įprastą gatvės adresą. Vienintelė skirtinga informacija, kurią čia turime įterpti, yra miesto laukas, valstijos laukas ir ZIP laukas. Visa kita, įskaitant telefono numerį, gali būti jūsų dabartiniai ir teisingi duomenys.

Aš naudoju Santa Barbaros miestą. Tada laukelyje State/Province/Region (valstija / provincija / regionas) nustatykite CA (Kalifornijos trumpinys) ir ZIP 93101.

Tada spauskite Tęsti...

Step 4 - Changing Our Billing Address

Jei iš tiesų norite įveikti visas devynias kojas, galite įvesti visiškai netikrą adresą, naudodami visiškai netikrus duomenis, tačiau tai yra daugiau darbo nei reikia.

5 veiksmas - patvirtinkite užsakymą pakeistu atsiskaitymo adresu

Toliau viskas pakankamai paprasta. Tiesiog patikrinkite, ar atsiskaitymo adreso sritis atnaujinta nurodant naują JAV miestą, valstiją ir ZIP kodą.

Jei viskas gerai, spauskite Complete Purchase (užbaigti pirkimą)...

Step 5 - Cofirm The Order With Changed Billing Address

6 veiksmas - suraskite įsigytą žaidimą / CD raktą

Eikite į savo žaidimų ir programinės įrangos biblioteką.

Step 6 - Find your Purchased CD Key

Čia rasite visus įsigytus "Amazon" skaitmeninius žaidimus. Suraskite norimą žaidimą ir spustelėkite, kad parodytumėte savo CD raktą...

Step 6 - Find your Purchased CD Key

Ir viskas!

Dabar galite įvesti šį raktą į savo "Origin" arba "Steam" paskyrą! Apskritai "Amazon" skaitmeninių žaidimų parduotuvė yra puikus būdas gauti pigių žaidimų raktų. Jie ne visada yra patys pigiausi (nors, ko gero, yra patikimiausi!), todėl būtinai palyginkite "Amazons" kainas su kitomis cd raktų parduotuvėmis mūsų produktų puslapiuose. Jei turite klausimų ar užklausų, susisiekite su mumis!

One Reply to “Buy Amazon Digital Games Outside US”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *