"Steam" raktai - ar "Valve" gali juos pašalinti?

Ar "Valve" atšauks mano "Steam" raktus?

Internetas yra pavojinga vieta. Kartais pavagiami duomenys, net "Steam" raktai! Net visa tapatybė. Jei žmonės nėra pakankamai atsargūs, ypač naudodamiesi internetiniais mokėjimo būdais, tokiais kaip "VISA", "Master Card" ar net "PayPal", pavagiami jų pinigai.

Ką galite daryti su pavogtais pinigais? Jų tikrai neišleisite parduotuvėse ar degalinėse, nes tai pavojinga, vagims paprasčiau pirkti daiktus internetu, pavyzdžiui, "Amazon" dovanų korteles, "VISA" išankstinio mokėjimo korteles, kurios suteikia tam tikrą anonimiškumą. Deja, kartais jie perka "Steam" dovanų korteles, "Steam" raktus iš įvairių parduotuvių ar net "Steam" dovanas. Vėliau juos parduoda žmonėms internete ir taip užsidirba "legalių" pinigų. Jiems tai idealu, tiesa?

Online Security

Po kurio laiko, kai aukos supranta, kad jas apgavo, jos pradeda skambinti į bankus, parduotuves ir visiems, kurie nurašė pinigus nuo jų kortelės. Galiausiai jie atgauna savo pinigus, ir tuomet viskas tampa negražu.

Didieji žaidėjai, pavyzdžiui, "Amazon", atšaukia raktų teisėtumą. Naujausias atvejis rodo, kad net raktai, pirkti tiesiogiai kūrėjo svetainėje, taip vagiami ir parduodami už daug mažesnę kainą tokiose paslaugose kaip G2A, kuri tiesiogine to žodžio prasme yra žaidimų "eBay". Visada reikia pasidomėti pirkėju, iš kurio gaunate raktą, nes jei jis neturi jokių atsiliepimų arba jie blogi, greičiausiai tai sukčiai. Jei nesate tikri dėl pardavėjo, visada stenkitės pasinaudoti " G2A Shield" funkcija. Ji suteikia jums 100 % pinigų grąžinimo garantiją už papildomą 1 JAV dolerį, jei perkate žaidimą.

Taigi užduokime klausimą, ar "Steam" gali atšaukti mano CD raktą?

Taip, tam tikrais atvejais gali, ir jie tai agresyviai vykdo, jei to prašo kūrėjas, leidėjas arba kas nors, kas buvo apgautas. Iš tikrųjų negalime jų kaltinti, juk tai verslas.

Prieš kelerius metus buvo didelis atvejis, susijęs su "Sniper Elite 3 ". Trumpai tariant, iš viso buvo pavogta 7050 "Sniper Elite 3" raktų, kurie buvo perduoti internetiniams perpardavinėtojams, o šie juos pardavė nieko nežinantiems pirkėjams.

Nei "Rebellion", nei jų leidėjas nepajuto pajamų iš tūkstančių jų žaidimo raktų pardavimo. Jie nurodė "Steam" panaikinti prieigą prie žaidimo vartotojams, turintiems pavogtus raktus. Tačiau "Rebellion" pasiūlė nemokamą DLC "Target Hitler" visiems, pateikusiems neteisėto rakto įsigijimo įrodymą.

Taip pat buvo atvejis, kai " DiRT 3" kompaktinių diskų raktai nutekėjo į internetą iš jų rengtos AMD akcijos. Internetu nutekėjo daugiau nei 1 000 000 raktų (!) ir buvo pasinaudota AMD klaida. Tačiau "Steam" greitai atšaukė raktus.

Ką galite padaryti?

Apsipirkinėkite atsakingai, stenkitės naudotis patikimų internetinių mažmenininkų paslaugomis, net jei jų kaina šiek tiek didesnė nei mažiau žinomų. Geriau būti saugiam, nei gailėtis, tiesa? Be to, visada yra specialių nuolaidų kuponų, kuriuos galime pateikti, todėl jei tokių yra, ieškokite norimų pavadinimų "CDKeyPrices" ir galbūt ten bus specialus nuolaidų kuponas.

Taip pat nepamirškite peržiūrėti mūsų svetainėje esančių CD raktų parduotuvių atsiliepimų, kurie gali padėti jums priimti teisingą sprendimą.