Santrauka


"

Call of Duty: Modern Warfare 3" - tai pirmojo asmens šaudyklė, kurią sukūrė "Infinity Ward" ir "Sledgehammer Games" (Wii versijai - "Treyarch"), prie kūrimo prisidėjo "Raven Software", o išleido "Activision"

.

2016 m. rugpjūčio 17 d., praėjus kelioms valandoms po to, kai buvo nužudytas generolas Šepardas, kapitonas Price'as ir Nikolajus evakuoja mirštantį Džoną "Soapą" MakTavišą iš "Site Hotel Bravo" viešbučio Afganistane

.

Nikolajaus lojalistų sąjungininkų valdomoje slėptuvėje Himačal Pradeše, Indijoje, Soapui suteikiama medicininė pagalba, tačiau Vladimiro Makarovo pajėgos atvyksta, kad nužudytų trijulę. Po to, kai gydytojas nušaunamas, Jurijus, geriausias Nikolajaus kareivis, turintis tokį pat priešiškumą Makarovui kaip ir Price'as, suleidžia Muilui adrenalino injekciją, kad jo širdis veiktų, ir padeda užtikrinti saugų kelią iš šalies.
Tuo tarpu karas tarp Rusijos ir Jungtinių Valstijų tęsiasi, nors JAV sostinė yra saugoma. Delta pajėgų komandos "Metal", kurią sudaro seržantai Derekas "Frostas" Vestbrukas, "Grinčas", "Sunkvežimis" ir jų vadas "Smėlio žmogus", veiksmai palengvina Rusijos kariuomenės pasitraukimą iš invazijos į Niujorko Žemutinį Manhataną. Iš pradžių jie sunaikina trukdymo bokštą Niujorko vertybinių popierių biržos viršuje, tada, padedami JAV karinio jūrų laivyno SEAL, Rytų upėje užgrobia Rusijos povandeninį laivą "Oskaras II", kad jo ginklus panaudotų prieš savo laivyną. Galiausiai Rusija atitraukia savo pajėgas iš JAV rytinės pakrantės.
2016 m. spalio 4 d. Rusijos prezidentas Borisas Vorshevskis Hamburge vykusiame aukščiausiojo lygio susitikime paskelbia apie savo planus sudaryti taiką su JAV. Tačiau skrydžio metu Makarovo vyrai užgrobia Vorševskio lėktuvą ir priverčia jį avariniu būdu nusileisti ant oro uosto asfalto. FST agentas Andrejus Harkovas bando sulaikyti Vorševskį, bet žūsta, kai Makarovas pasirodo evakuacijos sraigtasparnyje, kuris, FST manymu, yra evakuacijos sraigtasparnis. Makarovas pagrobia prezidentą, planuoja pagrobti ir kankinti jo dukterį Aleną, kad priverstų prezidentą suteikti Makarovui prieigą prie Rusijos branduolinio arsenalo, galinčio sunaikinti visą Europos žemyną.


Žaidimo informacija
Išleidimo data 2011 m. lapkričio 8 d.
Leidėjas Raven Software, Sledgehammer Games, Infinity Ward, Activision
Įvertintas turinys M (Mature)
Žaidimo režimai Vienas žaidėjas, Daugelio žaidėjų, Kooperatyvas, Padalytas ekranas
Žaidėjų perspektyvos Pirmasis asmuo
Žanrai Nuotykių, Šaulys, Taktinis
IÅ¡vaizdos temos Veiksmas, Karas
Platformos PC (Microsoft Windows), PlayStation 3, Xbox 360, Mac