Hogwarts Legacy

Ar žinote ką nors, kam gali patikti šis žaidimas?

Santrauka

"Hogvartso palikimas" - tai įtraukiantis atviro pasaulio veiksmo RPG, kurio veiksmas vyksta pasaulyje, pirmą kartą pristatytame Hario Poterio knygose

.

Dabar galite perimti veiksmo kontrolę ir būti savo nuotykių burtininkų pasaulyje centre. Leiskitės į kelionę po pažįstamas ir naujas vietoves, tyrinėdami ir atrasdami fantastiškus žvėris, pritaikykite savo veikėją ir gaminkite eliksyrus, įvaldykite burtus, tobulinkite talentus ir tapkite burtininku, kokiu norite būti. Atraskite gyvenimo Hogvartse jausmą, kai susirasite sąjungininkų, kovosite su tamsiaisiais burtininkais ir galiausiai nuspręsite burtininkų pasaulio likimą.

Tavo palikimas yra toks, kokį jį padarysi.

Siužetas

Patirkite Hogvartsą XIX a. Jūsų veikėjas yra studentas, turintis raktą nuo senovinės paslapties, kuri grasina sugriauti burtininkų pasaulį. Jūs pavėluotai įstojote į Hogvartso burtų ir kerų mokyklą ir netrukus sužinosite, kad nesate paprastas mokinys: turite neįprastą gebėjimą suvokti ir įvaldyti Senovės magiją. Tik tu gali nuspręsti, ar saugosi šią paslaptį visų labui, ar pasiduosi grėsmingesnės magijos pagundai.


Hogwarts Legacy Įjungimo instrukcijos

Žaidimo informacija
IÅ¡leidimo data 2023 m. vasario 10 d.
Leidėjas Portkey Games, Avalanche Software, Wizarding World, Sumo Nottingham, Shiver Entertainment
Bendras įvertinimas 84%
Įvertintas turinys T (Teen)
Žaidimo režimai Vienas žaidėjas
Žaidėjų perspektyvos Trečiasis asmuo
Žanrai Vaidmenų žaidimai (RPG), Nuotykių
IÅ¡vaizdos temos Veiksmas, Atviras pasaulis, Fantazija
Platformos PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X|S