"Kinguin" esporto įmonė padeda cd rakto reputacijai

Kiekviena didelė bendrovė aistringai nekenčia savo konkurentų. "Valve Software" taip pat, ir ne tik ji. Didelės korporacijos negali pakęsti, kad mažos įmonės iš viso pasaulio visada sugeba parduoti žaidimo raktus daug pigiau nei jos, ir jos negali nieko padaryti. Pirmiausia "Steam" turėjo būti pigesnė už mažmeninės prekybos žaidimus, bet dabar yra atvirkščiai. Rytų Europos įmonės tikrai stengiasi daryti viską, kad įteisintų savo įvaizdį internete - tinkle yra daug labai blogų komentarų, kuriuose teigiama, kad tokios įmonės kaip G2A yra šešėlinės, nelegalios ir t. t., o tai paprasčiausiai netiesa. Štai čia ir atsiranda esportas. Su kiekvienomis didelėmis varžybomis esportas tampa vis populiaresnis, nesvarbu, ar tai "Counter-Strike", "League of Legends", "DOTA 2", ar bet kurios kitos varžybos, jos visada suburia milijonus gerbėjų į vieną vietą, o tai, ko gero, yra geriausias būdas reklamuotis.

Ar žinojote, kad Pietų Korėjoje esportas yra nacionalinio sporto dalis? Sužinokite daugiau apie esportą eidami čia.

G2A ir esportas

G2A rėmė 2016 m. Katovicuose (Lenkija) vykusias varžybas "Intel Extreme Masters 2016 ". Renginio metu jie taip pat rėmė daug žaidėjų. G2A dalyvavo visame 10-ajame "Intel Extreme Masters" sezone. Tokie renginiai jiems suteikia galimybę teigiamai paveikti ir paskatinti CDKey pardavimus visame pasaulyje. Tai taip pat rodo, kad jie rimtai žiūri į tai, ką daro.

Esport

Esportas visada buvo didžiulis G2A rūpestis. Jie investavo milijonus dolerių į esporto plėtrą. G2A žaidime esantys "Counter-Strike" žaidimui skirti kailiai: Global Offensive" tikrai visus įsiutino "Steam". Tai idealus sprendimas Europos bendrovėms. Žaidėjai taip pat mėgsta odos!

Tačiau kai kurios bendrovės aistringai nekenčia G2A ir kitų CDKey parduotuvių ir dėl kažkokių priežasčių nusprendžia uždengti savo logotipus renginių metu, štai pavyzdys:

Esport
paiN Gaming's tweaked jersey

Komandos, kurias remia "G2A", įskaitant: "Cloud 9", CLG, H2K ir "paiN Gaming", pašalino "G2A" logotipą iš savo aprangos ir atributikos "Worlds 2015" turnyre. G2A įsivėlė į nemalonumus su "League of Legends" žaidimo kūrėja " Riot Games" dėl jos svetainėje esančio sąrašo, kuriame reklamuojamos trečiosios šalies, parduodančios žaidimo paskyras ir siūlančios elo didinimo paslaugas, paslaugos, o abi šios paslaugos pažeidžia "Riot" paslaugų teikimo sąlygas ir taisykles.

G2A atsakė, kad nuo 2014 m. į esporto rėmimą investavo daugiau kaip 6 000 000 USD ir išliko įsipareigojusi bendradarbiauti su partneriais, kad suteiktų daugiau galimybių esporto pramonei. Jie taip pat teigia, kad šis sprendimas turės įtakos jų vertinamiems esporto partneriams, žaidėjams ir gerbėjams.

Ką apie tai pasakys "Kinguin"?

Bendrovė "Kinguin" netgi turėjo savo esporto komandą, pavadintą " Team Kinguin", organizaciją, kurią tiesiogiai rėmė jie. Tai iš tikrųjų buvo gana genialus poelgis, jei kai kurios bendrovės nenori ant žaidėjų klijuoti savo logotipų, tiesiog įkurkite savo žaidėjų komandą! Šiuo metu jie rungtyniauja pavadinimu "G2 Kinguin", anksčiau žinomu kaip " G2 Esports", Ispanijos organizacija, kurią taip pat tiesiogiai remia "Kinguin.net".

Esport

Tai tik tikrai keletas iš daugelio pavyzdžių, kaip šios bendrovės kovoja su "Steam" ir kitomis didžiulėmis korporacijomis. Ką manote jūs, vaikinai?