Call of Duty: Black Ops Cold War

Ar žinote ką nors, kam gali patikti šis žaidimas?

Santrauka

Kultinė "Black Ops" serija sugrįžta su "Call of Duty®: Black Ops Cold War" - tiesioginiu originalaus ir gerbėjų pamėgto žaidimo "Call of Duty®: Black Ops" tęsiniu

.

Black Ops Cold War nukels gerbėjus į šaltojo karo geopolitinio mūšio, vykusio aštuntojo dešimtmečio pradžioje, gelmes. Įtraukiančioje vieno žaidėjo kampanijoje, kurioje žaidėjai susidurs akis į akį su istorinėmis asmenybėmis ir sunkiomis tiesomis, kovodami visame pasaulyje tokiose kultinėse vietovėse kaip Rytų Berlynas, Vietnamas, Turkija, sovietų KGB būstinė ir kt.

Būdami elitiniais operatyvininkais, seksite šešėlinės figūros, vardu Persėjas, kuris vykdo misiją destabilizuoti pasaulinę jėgų pusiausvyrą ir pakeisti istorijos eigą, pėdsakais. Leiskitės į tamsų šio pasaulinio sąmokslo centrą kartu su kultiniais veikėjais Vudsu, Meisonu ir Hadsonu bei naujais operatyvininkais, bandančiais sustabdyti dešimtmečius kuriamą sąmokslą.

Be kampanijos, žaidėjai į naujos kartos "Multiplayer" ir "Zombies" žaidimus atsineš Šaltojo karo laikų ginklų ir įrangos arsenalą.

Sveiki atvykę į ribą. Sveiki atvykę į Call of Duty®: Black Ops Cold War.


Žaidimo informacija
Išleidimo data 2020 m. lapkričio 13 d.
Leidėjas Activision, Treyarch, Raven Software, Sledgehammer Games, Beenox, High Moon Studios, Activision Shanghai, Demonware
Įvertintas turinys M (Mature)
Žaidimo režimai Vienas žaidėjas, Daugelio žaidėjų, Kooperatyvas, Padalytas ekranas
Žaidėjų perspektyvos Pirmasis asmuo
Žanrai Šaulys
IÅ¡vaizdos temos Veiksmas, Karas
Platformos PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X|S