Pax Dei

Ar žinote ką nors, kam gali patikti šis žaidimas?

Santrauka

Sveiki atvykę į didžiulį socialinį smėlio dėžės MMO, įkvėptą viduramžių epochos legendų

.

Čia mitai yra tikri, vaiduokliai egzistuoja, o magija neabejotina. Prisijunkite prie tūkstančių žaidėjų ir tyrinėkite kraštą, kurkite namus, kurkite savo reputaciją ir kurkite savo istorijas.

Kokį pasaulį sukursite jūs

?

Kokį pasaulį susikursite

?

Sveiki atvykę į didžiulį socialinį smėlio dėžės MMO, įkvėptą viduramžių epochos legendų. Čia mitai yra tikri, vaiduokliai egzistuoja, o magija nekelia abejonių. Šioje milžiniškoje atviro pasaulio žaidimų aikštelėje pats pasirenkate, kokį vaidmenį norite atlikti. Kartu su tūkstančiais kitų žaidėjų pasinerkite į tyrinėjimus, kurkite namus, kurkite savo reputaciją ir kurkite savo istorijas.

Vieta, kurią galite vadinti namais
Keliaukite po santykinai saugias Širdies žemes ir raskite tobulą žemės sklypą, kuriame galėsite pasistatyti namus. Apsaugotas dieviškosios malonės, jūsų kaimas yra saugus uostas, kuriame jūsų klanas gali augti ir klestėti.
Šiame pasaulyje viskas gaminama žaidėjų rankomis ir įgūdžiais. Jūsų kaimui reikia drabužių, sienų, maisto, gėlių ir maldų. Jūsų klanui - ginklų ir šarvų. Kitiems reikia įrankių, medžiagų ar paslaptingų reagentų. Šiame kvėpuojančiame pasaulyje lengva rasti savo vietą ir atlikti savo vaidmenį.

Tyrinėkite neištirtas žemes
Nuotykių laukia, kai įžengsite į dykumą. Čia kovosite su piktomis būtybėmis, atskleisite senovinės ir nuostabios praeities paslaptis ir susigrumsite su konkuruojančiais klanais, kovodami dėl galios, padėties ir išteklių.
Įspėjimas: Kuo toliau keliaujate nuo namų, tuo šis pasaulis tampa svetimesnis ir pavojingesnis. Šlovė, turtai ir paslaptys, kurias parsivešite, praturtins visą jūsų klaną. Kiek iššūkių esate pasirengę priimti? Tai turite nuspręsti patys.

Kiekvienas svarbus
Nudirti bazilisko odą, rinktis tarp karo ir taikos, skinti gėles - viskas svarbu. Visiškai nuo žaidėjų priklausančiame pasaulyje visi žaidimo stiliai yra susiję ir papildo vienas kitą. Prisijunkite prie bendruomenės ir dalyvaukite istorijose, kurios netrukus susikurs.


Pax Dei Įjungimo instrukcijos

Žaidimo informacija
Išleidimo data 2024 m. birželio 18 d.
Leidėjas Mainframe Industries, New Tales
Įvertintas turinys RP (Rating Pending)
Žaidimo režimai Daugelio žaidėjų, Kooperatyvas, Masinis daugelio žaidėjų internetas (MMO)
Žaidėjų perspektyvos Trečiasis asmuo
Žanrai Vaidmenų žaidimai (RPG), Nuotykių
Išvaizdos temos Atviras pasaulis, Fantazija, Smėlio dėžė
Platformos PC (Microsoft Windows)